Meist

Meist

HENG XING OFFICE FURNITURE LIMITED koos müügisalongi mugavas paigas maailmakuulsas näitusesaalis ja tehase aadressil: Beisha tööstuspiirkond, Yangjiao, Lecongi linn, Shunde piirkond, Foshan City, Guangdongi provints, Hiina, on keskmise suurusega tootmine, mis ühendab professionaalse projekteerimise , tootmine ja müük.

Meie peamised tooted territooriumid sisaldavad büroo-laud, pöördtool, vahesein / ekraan, büroo diivan, vastuvõttounter, koosolekulaud, külaline tool, üliõpilane laua / tool, auditoorium juhatusel, avalike esimees ja mitmesuguseid kontor seeria mööbli complate projekti.

Põhimõttega "kvaliteet kõigepealt kliendi kõige paremini, krediidi orienteeritud, teeninduspõhine, väärtus suursugune". me toetame positiivselt riiklikku mööbli kultuuri, integreerime ka rahvusvahelisi mööbli suundumusi ning kasutame pidevalt lõputut loovust koos Hiina ja Lääne kunstikultuuriga paljude elegantselt kujundatud ja trendijuhtimisega uute toodete kujundamisel ja valmistamisel, lisades lõpuks lõputu rõõmu tänapäevani. s kõrge efektiivsusega kontori elu.

Sellega on meie ettevõtte töötajad ausalt valmis hoidma suurepärast koostööd ja edukalt läbima jõudsalt koos sõpradega üle kogu maailma.

Olete teretulnud meiega ühendust võtma, ootame teie järelepärimisi ja soovime, et saaksime pakkuda teile head kvaliteeti, häid hindu ja head teenindust!