Mugav metallist restoranimööbli tool

Mugav metallist restoranimööbli tool

Juhatuse esimees, juhataja esimees, tegevjuhi esimees, esimees, esimees, esimees, kesk- või madalam seljaosa.

Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

 • Mitmeotstarbeline banketitool

 • Square Back Design

 • Hall Fabric polster

Rohkem kui 20 aasta pikkune kogemus kohandatud hotelli mööbli valmistamisel.

 • Puitplaat: Lamineeritud plaat on kooskõlas siseriikliku standardiga E1 või E2, mis on viimistletud viimistluspaksusega 0,6 mm. Laminaat, vineer, lakk, MDF ja HDF. Puitvineer koos lisavarustusega nagu tuhk, must pähkel, tamm, teak jne.
  Tahke puit: Manchuri tuhk, kummipuu, teak, must sandlipuu, kirss, pöök, valge tamme, must pähkel, pappel, mänd, kask jne. Töödeldes rangelt kuivatatuna on tegeliku puidu veesisaldus 8%
  Pluss materjal: Kangas: polüesterkiud, puuvill, puuvillane, chinlon-samet, 3M veekindel riie koos tulekindla ja leegiaeglustiga. Nahk: PU, PVC, ehtne nahk koos tuleaeglustiga ja leegiaeglustusega.
  Metall: Raud: pihustus- või galvaniseerimisprotsess, roostevaba teras 201 või 304. Peegel või traadi tõmbamine.
  Kivi: Kunstlik kivi ja looduslik marmor (kõva, akrüül, happekindel, korrosioonikindel, külmakindel, kõrge temperatuurikindlus ja vastupidavus, selle välimust ja värvi on võimalik säilitada rohkem kui 20 aastat. Kvaliteetne materjal on ainus asi, mida me toodangus kasutame , mis on viimistletud suurepärase tööga ja rangelt kontrollitud enne saadetist. Komplektis on äärmiselt standardne ekspordipakend toodete ohutu ja pika teekonna jaoks.)
  Klaas: 5 mm kuni 10mm läbipaistev või värvitud karastatud klaas, mis on poleeritud ümber serva, täites väikese läbipaistva plaadiga klaasist topsi.

näide.jpg   Sertifikaadid:  

ISO9001, ISO14001, sertifikaat Töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi vastavus,
Ettevõtte litsents juriidiliseks isikuks,
Instituudi koodisertifikaat Hiina Rahvavabariigis, Guangdongi mööbliühingu liige, CEC, Hiina ökomärgise sertifikaat.

juhataja tool staples.jpg


Tehase- ja näitusesaal

Pärast aastaid kestnud sademeid on ZhongSen (TRINITY) kujunenud suuremahuliseks kohandatud hotelliehituse mööbli grupiks, mille tehas on 500 tuhat ruutmeetrit ja rohkem kui 400 töötajat. Toote süsteem tervikust detailini, hotelli fuajees , restoranis , kohvikus, salongis , konverentsisaalis, väljas, magamistoas , elutuba, vannituba, uks, mis hõlmab kogu hotelli mööblit . Peen tehnoloogia, täiustatud tootmisseadmed, tähthotellide komplekti mööbli tootmisvõimsus on üle 1000 komplekti.

Tootmisprotsess

Kõigi toodete protseduur peab olema rangelt töödeldud ja läbinud kontrolli, veendumaks, et iga minuti detail vastab täielikult kliendi nõudmistele.


packing.jpg

ettevõte

Meie ettevõtte eesmärk on „esimene klient! Töötajad 2.! 3. ettevõte! ' juhataja tool price.jpgHot Tags: mugav metallist restorani mööbli tool, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, kohandatud, disain, hind, pakkumine, kvaliteet
Paari:Mugav metallist hotelli mööbli tool Järgmise:Mugav metallitool

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni