Kaasaegne teisaldatav metallkonstruktsioon melamiin kokkupandav laud konverents Koosolekuruum (HX-5D180)

Kaasaegne teisaldatav metallkonstruktsioon melamiin kokkupandav laud konverents Koosolekuruum (HX-5D180)

Kaasaegne teisaldatav metalli struktuuri melamiin kokkuklapitavad koosoleku laud konverents (HX-5D180)--Koosolekuruum tabeli tooraine: melamiin Lamineeritud MDF või puitlaastplaat või tahke Spoon. -Kohtumine tabeli iseloomu: kriimustuskindlad, anti määrdunud, vett - koosoleku laua paksus: Standard laud luksus...

Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kaasaegne teisaldatav metallkonstruktsioon melamiin kokkupandav laud konverents Koosolekuruum (HX-5D180)

--Koosolekuruum tabeltooraine: melamiin Lamineeritud MDF või puitlaastplaat või tahke Spoon.
--Koosolekuruum tabeliseloom:Kriimustuskindlad, anti määrdunud vett
--Koosolekuruum tabelpaksus:Executive laud luxury seeria laua peal ja side jala paksus on 50mm, kaasaegne ja mood seeria office tabel laua peal ja side jala paksus on 25mm. Riiul ja sahtlid paksus on 18mm, Koosolekuruum laua paksus võib olla 50mm või 25mm, vastuvõtu laua lauaplaat ja side jala paksus võib olla 25mm või 50mm.
--Koosolekuruum tabelsuurus:Standard suurus 1800 * 900 * 750 mm, 2000 * 900 * 750 mm, 2200 * 1000 * 750 mm, või kliendi suurus.
--Koosolekuruum tabelVärvid:Kirss, pöök, tamm, Vaher, õun, valge, must, jne, meil on rohkem kui 30 värvi valik.
--Koosolekuruum tabelpakkimine:Müüa pakkimine, iga toodete umbes 0,25-0,45 m3/h ümber, iga pakendatud 3 või 5 karpi, iga karp kaal umbes 35.0kgs. Kõik tooted kaitse pirni puuvilla väljaspool koos double tugev 5 kihti ja karp.
--Koosolekuruum tabelkoguda:Sees iga Office'i mööbel toodete pakkimine, oleme pannud selle täpselt kasutusjuhendit, saab koostada väga lihtne Büroomööbel.
--Kogus:Saab tellida meie toode, meie veebisaidilt, saate külastada ka meie veebilehel: www.hx-f.com näevad kõik meie eest ja korra. Võib segada kõikide mudelite peatuda.
--Toodete juhtiv aega:Meie tootmise juhtiv aeg on 10-30 päeva teie peale tellimuse vormistamisel.
--Büroomööbel transpordiga:Sul võib olla oma ekspediitori korraldada teile saadetise või Aitame korraldada saadetise teile.
--Office mööbli tellimuse maksetähtaeg:Saab maksta meile T/T, L/C
--Meie Büroomööbel standardist:ISO9001
--Meie office mööbli peamised tooted on:Office tabel, arvutilaud, koosoleku laud konverents, vastuvõtt tabel, office tööjaama, CAB-faili, kapp, Raamaturiiul, Raamaturiiul, variouskinds töötoolid ja seotud ameti mööbli projekti tooted.
ProductsNameMetal struktuuri melamiin konverentsi koosoleku TableStyleExecutive,ManagerSpecificUseOffice,homeofficeMaterialMelamineLaminatedFlakeboardorMDF(whichhavethecharacteranti-water,anti-dirty,anti-scratch,easytocleanandkeepfreshcolor). PackingDetailsKnockDownPacking, eachpartsoftheproductspackedbydoublestrongcartonboxes, insidewiththepearcottonprotection, withinstructionmanueleaytoassemble. PackingVolum0.23-0.40CBMGrossWeight85-148.0KGSColorsmorethan30kindsforselection, mixedcoloravailable. Relatedourotherproducts:ExecutiveDesk,StaffTable,ReceptionTable,MeetingTable,FileCabinet,Workstation,ExecutiveChair,ConferenceChair,StaffChair,BarChair,PublicChair,hotelChair,LivingRoomfurnitureSets,Officesofa,leathersofa,etc.


Värvi valik

Tootmise amp; SaadetiseJulgelt võtke meiega ühendust, me ootame teie päringule ja soovin, et me ei saa anda ourgood kvaliteedi, soodsad hinnad ja hea teenindus!


Hot Tags: kaasaegne teisaldatav metallkonstruktsioon melamiin kokkupandav laud konverents Koosolekuruum hx - 5d 180, tootjad, tehase ja tarnijad
Paari:Ei Järgmise:Ei

Küsitlus

You Might Also Like