Modern Simple Hotel Office Home Leather vabaajatool

- Jan 07, 2021-

Modern Simple Hotel Office Home Leather vabaajatool


image


image


Vabaajatooli nahast värvid paljud teie valiku jaoks:Teie valikus on üle 30 naha- ja kangavärvi . Saate valida mis tahes värvi, mis teile meeldib . Polster nahk või kangas kõik on kvaliteetsed , tugevad ja vastupidavad.

Hea töökus:Meie kontoritooli tootmistöötajatel kõigil on üle 5-aastane tootmiskogemus (kõik nad on kvalifitseeritud ja teevad väga suurepärast tööd). Alates tooli õmblemisest kuni tooli polsterduseni on olulisem , meie töötajad teevad alati head mancrafti ,tooli jooned on väga ladusalt ja tunnevad end väga nõuetele vastavana . Olete oodatud külastama meie tehast, et näha meie head toodangut.


image


Meie tooli tootmisprotsessi on väga hästi kontrollitud:
Vaht lõikamine → Kangalõikamine → Vineerist lauapuur → Vaht vormimine → Kanga õmblemise nahk → Tooli polsterdus → Tool QC kontroll → Tool Puhasta → Tooli pakkimine →Laadimine kliendile

packing pic


K ja V

Kas te võiksite leida järgmised küsimused ja vastused? Enamik neist ilmub sageli meie kallite klientidega suhtlemisel. Need peaksid tooma kasu ja

töö tehas , FOB Guangzhou, FOB shenzhen, CIF

Q1. Mis on kaubandustermin?
A1:Ex-work factory , FOB Guangzhou, FOB shenzhen, CIF

Q2. Kui pikk on garantii (periood)?
A2:Kolmeaastane kvaliteedigarantii .

III kvartali kohta. Mitu värvi valida?
A3:Üle 30 värvi. Pakume teile värvikaarti , pls valige sellest oma lemmik.

Q4. Kui kaua on meie tootmine juhtiv aeg?
A4:15-20 päeva jooksul pärast hoiuse saamist tavalisel hooajal ja 25-30 päeva meie kiirel ajal (august,september,oktoober).

Q5. Mis on maksetähtaeg?
A5:T/T või L/C silmapiiril. 30% Deposiit tootmise alustamiseks (saldo enne saatmist, kui kaup on valmis ).

Q6. Mis on pakkimise üksikasjad?
A6:Knock down Pakkimine karpidega (ja seest pärlipuuvillaga kaitseks). Klaasosad on esemete kaitsmiseks pakitud puitraamiga väljapoole.

Q7. Millist tuge on teil selle mööbli kokkupanemisel?
A7: Kontorimööbli toodete iga pakendi sees (oleme pannud täpselt kasutusjuhendi) saate kontorimööbli väga lihtsalt kokku panna.

Q8. Milliseid dokumente me teile esitame?
A8:B/L,Kaubaarve, Pakendinimekiri,Originaalsertifikaat. nende dokumentidega saate teie või teie igavleja teha tollideklaratsiooni teie kõrval.

Q9. Kuidas saate saatmise ajal tooteid kahjustada, kuidas saada asendust?
A9: Saatmise ajal püüab meie laevandus tagada kauba ohutuse. Kui tooted on kahjustatud, vastutavad nad kahju eest . Kui see ei ole väga tõsine probleem, aitame teid ja kompenseerime teile kahjustatud osad.

Q10. Kui meie saadetises on puuduvaid osi, kui kaua sul aega võtab?
A10: Kui on mõned väikesed puuduvad komponendid, siis DHL teile ASAP ühe nädala jooksul.

00

Kontakt: Lisa He

TEL:+86 13528999189 E-Mail:hxf55@hxulink.com
Whatsapp:+86 13528999189 Veebileht:www.hx-f.comPaari:Lihtne kaasaegne kontorimööbli arvuti koolitustool Järgmise:Elutoa televiisori kapimööbel Prantsuse Styletv terasest telerialus